İnsan Kaynakları İç Denetim Listesi

by / Pazartesi, 01 Haziran 2015 / Published in BLOG, İNSAN KAYNAKLARI

Insan kaynaklari Ic denetim listesi hazirlandi. Aynen, kelimesi kelimesine 4EKIP sayfasindan alinmis sekli ile calisma ilginize sunulmustur.

 

 

4 Nisan günü, hazırlamaya karar verdiğimiz İnsan Kaynakları İç Denetim Listesi, artık okunmaya hazır. 2 aylık bir emek ve 21 Kişinin yoğun desteği ile tamamladığımız bu çalışmanın İK alanında çalışanlara büyük kolaylık sağlayacağını düşünüyoruz.

“Bu liste hiçbir zaman önemini kaybetmez; Kişi, kuruluş fark etmeden herkese lazımdır.. En iyisi diye bir şey olmaz, ekledikçe gelişir; Hataları düzeltmeye değil, önlemeye yarar.. İster usta, ister acemi ol, herkes kullanabilir; İster eğitim amacıyla, ister yönetim amacıyla yararlanılabilir.. Bu bir kontrol listesidir :)”

Bu listenin hazırlanma aşamasını buradan okuyabilir. Liste ile ilgili geri bildirimlerinizi twitter hesabımıza mention atabilir veya iletişim sayfamıza yazabilirsiniz.  Listeyi daha çok kişiye ulaştırmak adına sosyal medyada veya e-posta ile paylaşmanızdan memnuniyet duyarız. “İnsan Kaynakları İç Denetim Listesi”ne aşağıdaki görsele tıklayarak ulaşabilirsiniz.İnsan Kaynakları İç Denetim Listesi

2 Responses to “İnsan Kaynakları İç Denetim Listesi”

  1. Mustafa BALCI says : Cevapla

    Merhaba,

    İletişim seçeneğinden, mail gönderdim.

    Bilgilerinize,

  2. Perihan says : Cevapla

    Tüm emeği geçenlerin, eline sağlık. Çok güzel bir çalışma olmuş

Bir cevap yazın

TOP